Psychoterapia pozytywna

opinie

Zdecydowanie polecam Panią Ewelinę. Obawiałem się kolejnej próby podjęcia terapii, ale już od pierwszego spotkania czułem się wysłuchany i zrozumiany. Pierwszy raz poczułem się potraktowany w ten sposób, do tej pory przyzwyczajony byłem do bardzo chłodnych i mechanicznych wizyt. Pani Ewelina jest też osobą bardzo inteligentną i potrafi dopasować sposób prowadzenia terapii zamiast tkwić tygodniami w martwym punkcie. Dzięki temu wszystkiemu udało mi się uporać z problemami które dręczyły mnie od lat.
Krzysztof
Lipiec 2023
Mogę śmiało powiedzieć, że terapia z Panią Eweliną zmieniła moje życie na lepsze, dodała skrzydeł i pewności siebie. Pomogła mi znaleźć równowagę i utrzymać ją po terapii, ponieważ metody wybrane na sesjach wykorzystuję w życiu codziennym. Dużo się nauczyłam o sobie i swoich emocjach. Pani Ewelina to bardzo inteligentna, ciepła i empatyczna osoba, dlatego z całego serca ją polecam.
Nadiia
Lipiec 2023
Na terapię zgłosiłam się z powodu silnych stanów lękowych. Utrudniały mi one bardzo codzienne funkcjonowanie. Praca z panią Eweliną pozwoliła mi odnaleźć wewnętrzną stabilizację. Odkryłam wiele ciekawych rzeczy o sobie i nauczyłam się kilku technik opanowywania silnych emocji, które na pewno będę wykorzystywać. Jestem bardzo zadowolona ze spotkań.
Joanna
Listopad 2023
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

2023 Ewelina Topolska

Wszystkie prawa zastrzeżone.